Автобус для вечірок

Сфера розваг поширюється і зростає з кожним роком. Щоб обійти конкурентів і залучити досвідченого споживача, початківцям підприємцям доводиться йти на всілякі хитрощі і створювати креативні проекти. Цієї розважальної «родзинкою» може стати унікальна пропозиція для молоді — автобус для вечірок. Такі «паті-баси» стали сьогодні з’являтися на території російських міст, таких як Казань і Санкт-Петербург. Послуга виявилася вкрай затребуваною!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект актуальний для населених пунктів, в яких проживає не менше 300 000 чоловік. Сума стартового капіталу становить від 700 000 рублів до 1,5 мільйона. Термін окупності бізнесу складає від 6 до 12 місяців.

Цільова аудиторія бізнесмена досить обширна. Можна пропонувати своє ноу-хау школярам на випускний вечір, молодятам на весілля, власникам підприємств для проведення корпоративів, а також бажаючим неординарно провести свій день народження або ювілей.

Для диско на колесах підходять різні марки автобусів. Якщо ваш стартовий капітал обмежений, можна навіть придбати вітчизняний Пазік. Необов’язково купувати новий транспортний засіб, досить, щоб у вашого майбутнього автодискоцентра було прийнятне технічний стан.

Зовні автобус зобов’язаний привертати увагу. Яскраві кольори в екстер’єрі та інтер’єрі, виблискуючі вогні, потужні динаміки — запорука популярності. З обладнання обов’язково знадобиться діджейський пульт, караоке-установка, генератор диму. Автобусне простір бажано зонувати. Організуйте танцювальну зону з пілоном, барну стійку, «питний місце».

Якщо ваш диско-автобус оформлений правильно, він буде рекламувати сам себе. Але не зайвим буде реклама в ЗМІ та Інтернеті. Варто провести 2-3 вдалі вечірки, і «сарафанне» радіо зробить свою справу — відбою від клієнтів не буде.

Share your thoughts