Автобус-бібліотека

Сьогодні існує міф про занепад популярності бібліотек. Мовляв, ці заклади вже нікому не потрібні і в них ніхто не ходить. Розвіяти чутки вирішив швед Пітер Тавандер. Заповзятливий молодий та ініціативний людина створила унікальний проект під назвою Library Bus Project. Ініціатива «Бібліотека в автобусі» була підтримана на державному рівні, і містер Тавандер удостоївся дуже престижної премії. Його ідею назвали проектом року.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сам молодий чоловік каже, що переслідував, в першу чергу, не матеріальні, а духовні цілі. Він хотів якомога ширше представити можливості сучасних бібліотек, показати молодому поколінню, що цей заклад — не тільки обшарпані паперові видання. Автобус-бібліотека — це величезне зібрання електронних літературних матеріалів. У мобільному «книжковому храмі» представлений повний спектр цифрових засобів. Люди приходять туди лише для читання, але і для спілкування.

Крім полиць з книгами і комп’ютерів, у пересувній бібліотеці є міні-кінотеатр, музичний сектор, інтернет-станція. Транспорт має дуже яскраве зовнішнє оформлення та здалеку привертає до себе увагу, викликаючи бажання неодмінно відвідати це диво. Можна не сумніватися, що подібний проект буде мати великий успіх у «найбільш читаючої нації в світі!

Share your thoughts