Аудиторська фірма

Послуги аудиторських компаній користуються все більшим попитом, тому, заснувавши власну фірму, що спеціалізується в області аудиту, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Аудиторські компанії поділяються на два види: універсальні і вузьконаправлені (спеціалізуються на наданні певного спектру послуг). Звичайно, чим більша кількість цільової аудиторії ви зможете охопити, тим вищим буде прибуток. Але тут все залежить від наявності кваліфікованих кадрів.

Потрібно розуміти, що аудитом ваша фірма зможе займатися тільки після того, як отримати дозвільну ліцензію та буде внесена до спеціального реєстру. Бюрократична складова у цьому питанні вкрай важлива. Тому, перш ніж приступити до реалізації проекту, уважно вивчіть законодавство РФ.

Щоб розповісти потенційним клієнтам про своє існування, використовуєте всі доступні джерела реклами — дошки оголошень, ЗМІ, Інтернет, а також «холодні» дзвінки.

Експерти підрахували, що для відкриття повноцінної аудиторської компанії буде потрібно не менше 700 000 рублів. При цьому рентабельність бізнесу досить висока і становить близько 40%. Таким чином, повної окупності вкладень можна очікувати вже через півроку роботи, але за умови грамотної маркетингової стратегії.

Share your thoughts