Атракціон

У літній час популярність водних атракціонів важко переоцінити. Буквально плавлячись від спеки, люди з готовністю спустошують свої гаманці, щоб зануритися в прохолодну воду, та ще й повеселитися. Саме тому атракціон під назвою «Водяна гірка» цілком здатний стати прибутковою сезонної бізнес-ідеєю з значним профітом.

Звичайно, перед придбанням самої гірки потрібно знайти оптимальне місце для її встановлення. Логічно, що це має бути пляжна територія поблизу водойми. Прослідкуйте, щоб глибина води не була занадто великою, адже атракціон буде затребуваний у дітей і підлітків. Ще одна необхідна умова — наявність джерела електрики, до якого можна підключити насос для надування гірки.

Орендувавши територію, можна приступати до підбору атракціону. Самий оптимальний комплект обладнання від компанії Water-games, в який входить сама гірка значних розмірів, електричний насос, набір для ремонту та інструкція, коштує близько 200 000 рублів. Вага конструкції чималий — 208 кг.

Щоб окупність початкових вкладень була максимально оперативної, продавцем краще бути самостійно. За статистикою, чистий прибуток власника водної гірки становить не менше 65 000 рублів на місяць. Тобто стартовий капітал у розмірі 210 000 рублів окупиться вже в перші 3 місяці роботи.

Поділіться своєю думкою