Атракціон зиплайн

Так звані «адреналінові» розваги дуже популярні сьогодні. Організувавши екстремальний атракціон зиплайн (zip line), можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По суті, це розвага являє собою швидкісну переправу через яку-небудь перешкоду (річку, яр і т. д.) за допомогою конструкції, що складається з троса і спеціальних підвісних систем, які вільно переміщуються з цього тросу. Середня швидкість пересування — 100км/год, максимальний швидкісний режим може досягати 250 км/ч.

Докладну інформацію про те, що ж таке zip line, можна знайти в мережі Інтернет. Це розвага прийшло до нас з європейських країн і вважається дуже перспективним проектом для Росії, адже у нас стільки прекрасних місць для здійснення задуму! Найдовший зиплайн на сьогоднішній день знаходиться в Мексиці — його довжина понад 2500 метрів.

Для встановлення атракціону протяжністю 500 метрів буде потрібно близько 3,2 мільйона рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 58%. При пропускної здатності лінії в 160 чоловік щодня і вартості квитка в 650 рублів окупити вкладення можна через 16 місяців.

Share your thoughts