Атракціон «водна катапульта»: бізнес-ідеї у сфері сервісу, мінімальні вкладення, для початківців

Катапульта складається з вишки і надувний подушки, в яку закачано повітря. Подушка ще називається блобом. Мається на увазі, що екстремальний атракціон, однак пристосований для дітей. Суть його проста: людина забирається по сходах на вишку і стрибає на «батут», який відкидає його вгору. Зрештою, задоволений екстримом клієнт плюхається в воду. Зрозуміло, все це час він знаходиться в рятувальному жилеті.

Основна частина інвестицій піде на покупку атракціону. Блоб для дорослої людини повинен бути довжиною не менше 6 метрів. Для дітей — менш 6 метрів. В торцевій частині блоба розташовані кріплення, які фіксують конструкцію біля берега. Подушка обладнується фіксаторами, які захищають від вітру. Вартість атракціону на ринку менше 100 тисяч рублів: в суму від 35 до 50 тисяч рублів вам обійдеться катапульта, і в 20 тисяч — вишка.

Вишка для стрибків може бути металевою: цей матеріал прослужить довше. Або обирайте конструкцію з дерева — її можна зробити самим або доглянути на пляжі. Оптимальна висота — 5 метрів.

Платформа для стрибків повинна бути не менше двох квадратних метрів площі. Це дозволить розміститися двом людям. Істотний мінус дерев’яної вежі в тому, що вона поступається металевої в міцності. Зате можна значно заощадити, якщо взяти в оренду ділянку з готової вишкою.

Близько 15 тисяч рублів піде на покупку електронасоса для надува блоба. Ще стільки ж — на зарплати операторам та інструкторам, якими можуть бути студенти, які шукають підробіток на літо.

Перед тим, як пускати клієнтів на вишку, інструктор кожному зачитує правила техніки безпеки. Ваші працівники повинні бути не тільки відповідальними, але і навченими діяти в екстремальних ситуаціях. І вміти плавати.

Окупити бізнес можна за сезон. Для цього встановіть вартість квитка на рівні 100 рублів і обслуговуйте в день близько 50 осіб. Враховуйте, що дощові дні будуть невдалими для бізнесу. Приблизна прибуток повинна бути не менше 50 тисяч рублів на місяць.

Поділіться своєю думкою