Атракціон «Сумо»

Сфера розваг постійно розвивається, поповнюючись все новими і незвичними атракціонами. Одним з таких є креативний атракціон під назвою «Сумо», організація якого може стати відмінною ідеєю для прибуткового бізнесу.

Суть атракціону полягає у розподілі поєдинків між «сумоистами». В розвазі одночасно беруть участь 2 людини. Кожному з них видається спеціальний костюм, який накачується повітрям. Під учасниками стелиться великий круглий мат. Завдання борців — виштовхати суперника за межі кола. Потрібно відзначити, що зробити це у величезній надувний екіпіровці непросто, і видовище виглядає дуже забавно.

Для втілення проекту достатньо придбати недорогий комплект обладнання, який складається безпосередньо з травмобезопасных костюмів, захисних шоломів та татамі. Вартість набору не перевищує 2500 доларів. Якщо мінімальний стартовий капітал, спорядження можна брати на прокат.

Подібний атракціон можна пропонувати на свята, корпоративи, вечірки, різних міських заходах, ярмарках. Клієнтська аудиторія дуже широка, і її можна значно розширити, якщо мати в розпорядженні костюми надувних сумоїстів не тільки для дорослих, але і для дітей.

Поділіться своєю думкою