Атракціон Real Strike

Нехитру розвагу під назвою Real Strike стрімко набирає популярність. Цей атракціон являє собою вже давно відомий багатьом силомір, але більш точний, цікавий і досконалий. Подібне пристрій, встановлений в місці великого скупчення цільової аудиторії, здатне приносити своєму власникові вагомий дохід без істотних зусиль.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Real Strike вимірює реальну силу удару. Апарат виготовляється з антивандальних матеріалів. Він чудово захищений, тому за псування майна можна не переживати.

Бізнес з встановлення атракціону відноситься до розряду вендінгових, тобто наймати працівників немає необхідності. Крім того, агрегат займає мінімум простору, тобто плата за оренду площі також буде невеликий. Заробляє Real Strike цілодобово, у нього немає вихідних і святкових днів. Стороння реклама йому не потрібна — автомат, по суті, рекламує сам себе. Головне — вибрати правильне місце для його установки.

Апарат дозволяє користувачеві вибрати кількість ударів. За 3 спроби потрібно заплатити 50 рублів, за 7 спроб — у 2 рази більше, а відразу 40 ударів обійдуться в 500 рублів. Тобто можна розважатися в компанії друзів і змагатися з ними. Оплата проводиться через купюроприймач.

При песимістичному розкладі в день атракціон відвідують 30 осіб. Мінімальна прибуток від них складе 1500 рублів. Тобто в місяць це 45 000 рублів. З урахуванням витрат на орендну плату та обслуговування, чистий дохід складе 30 000 рублів. Сам апарат коштує близько 170 000 рублів. Тобто окупиться він через 5-6 місяців при мінімальній кількості клієнтів.

Share your thoughts