Атракціон «П’яний велосипед»

Заробіток на атракціонах буде актуальний у всі часи. Для розвитку такого бізнесу далеко не завжди вимагається значний стартовий капітал. Наприклад, відкрити змагальну забаву під назвою «П’яний велосипед» можна з мінімальними вкладеннями. При цьому нехитре розвага досить популярно, і від нього можна отримати непоганий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По суті, конструкція атракціону практично повністю копіює класичний велотранспорт, з тією лише різницею, що між кермом і виделкою у цього агрегату вставлений особливий, прихований від очей механізм, повністю змінює траєкторію руху. Головне завдання користувача цього велосипеда — проїхати кілька метрів по прямій лінії, не торкнутися ногами землі і отримати заявлену нагороду. Фактично для новачків це виявляється нездійсненним завданням, так як завдяки механізму колеса і кермо працюють в прямо протилежних напрямках. Тобто, коли кермо крутиться вправо, колесо йде вліво.

Сконструювати «П’яний велосипед» можна самостійно без особливих зусиль — в інтернеті є докладні креслення і роз’яснення. Можна також придбати готовий варіант за 6-10 тисяч рублів, бу велосипеди обійдуться ще дешевше. Але власник атракціону повинен сам вміти кататися на цьому транспорті, інакше як ви покажете клієнтам, що завдання здійсненне? Благо, якщо посилено тренуватися, підкорити «впертого» можна. Головне — відчути принцип роботи і «обдурити» власний мозок, який звик, що все має бути за правилами.

Атракціон має поруч переваг, серед яких мобільність і компактність. Ви зможете при необхідності передислокуватися з місця на місце, вибираючи точки, де на той чи інший момент є найбільше скупчення цільової аудиторії. Працювати можна в парках, на пляжах, в торгових центрах, поряд зі стадіонами і т. д.

В якості реклами підійде яскравий штендер, на якому описуються всі правила та розміри винагороди. Наприклад, 300 рублів за підкорення відстані у 5 метрів, 100 рублів за 3 метри і т. д. Вартість 3-х спроб становить від 50 до 100 рублів, в залежності від регіону. Доходи досить пристойні. При повній завантаженості у годину, можна цілком обслужити 20 клієнтів, а це від 1000 до 2000 рублів прибутку. У день, відповідно, в рази більше. Тобто окупити витрати на покупку велосипеда і захисної екіпіровки можна за пару днів.

Share your thoughts