Атракціон «п’яне колода»: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу, в маленькому місті, мінімальні вкладення

У великих містах Росії вже нікого не здивуєш наперстками або тиром. На зміну їм прийшли нові, більш просунуті атракціони. Наприклад, «п’яне колода».

Завдання учасника — утримати невелику колоду з ручкою протягом трьох хвилин. На перший погляд все виглядає досить просто. Підступ у тому, що ручка через деякий час починає крутитися. Людина, яка тримає колода, намагається перехопити, і ручка починає крутитися ще сильніше. Як результат — у більшості людей колода падає на другій хвилині.

За пару годин можна приловчитися утримувати колода без особливих труднощів. Зазивала, який працює на атракціоні, здатний без праці простояти з ним більше п’яти хвилин. Він буде створювати у перехожих відчуття, що зробити це не так складно.

Якщо ви знайдете хорошого зазывалу, бізнес гарантовано піде на лад. Він зможе влаштовувати цілі шоу, залучаючи натовп людей взяти участь у розвагах.

Вартість колоди в інтернеті — не більше 7 тисяч рублів. Припустимо, ви призначите ціну 150 рублів за одну спробу. В людному місці за день знайдеться не менше тридцяти охочих спробувати свої сили. Провівши невеликі розрахунки, ми отримаємо середню суму виручки: 150*30 = 4500 рублів.

За статистикою, тільки 1 людина з 50 зможе утримати колода протягом трьох хвилин. Приз за перемогу в середньому в 10 разів вище ціни за участь.

Враховуйте це при розрахунку прибутку. Якась частина (від 500 до 1000 рублів) піде на оплату послуг зазивали, решту — чистий прибуток. Якщо місце вибрано правильно, в сезон ви будете отримувати не менше 2000 рублів чистого прибутку в день. Колода окупиться менше, ніж за тиждень, потім ви будете отримувати дохід.

Для збільшення прибутку ви можете вкладати отримані гроші в покупку нових колод і їх розміщення в декількох людних точках міста. Особливо високий результат такий підхід дасть під час свят та масових гулянь.

Ефективно також створення цілого комплексу подібних розваг. «П’яний турнік», «п’яний велосипед», сходи приманят ще більше бажаючих взяти участь. Велика ймовірність, що на такому майданчику будуть розважатися великі компанії. Зазивала повинен організувати порядок на майданчику, утримувати увагу багатьох людей одночасно. При такій організації бізнесу дохід буде в кілька разів вище.

Поділіться своєю думкою