Атракціон Oculus Rift

Сфера розваг постійно поширюється і росте, поповнюючись новими атракціонами. Однією з популярних розважальних новинок сьогодні є атракціон віртуальної реальності під назвою «Окулус ріфт», який вже користується неймовірним успіхом за кордоном (в Індії, Іспанії, Казахстані, Білорусії). Це чудо технічного прогресу поступово завойовує і російські простори, але у підприємців ще є безліч шансів стати першим у своєму місті.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для встановлення атракціону потрібно орендувати невелику площу в торгово-розважальному центрі. Виробники «Окулус ріфт» пропонують своїм клієнтам придбати стандартну модель обладнання, або варіант під назвою Zero Gravity (доповнено спеціальним «антигравитационным кріслом», яке робить відчуття від користування атракціоном ще більш гострими). Стандартний пакет коштує близько 135 000 рублів, а розширений 250 000 рублів.

Для обслуговування атракціону буде потрібно найняти декілька операторів, і можна приступати до заробляння грошей! Середня ціна за одне відвідування Oculus Rift становить 150 рублів. Практика показує, що якщо місце для установки обладнання вибрано вірно, то їм користуються не менше 50 осіб. Тобто в місяць цілком реально заробити до 225 000 рублів. Таким чином, терміни окупності будуть дуже оперативними.

Share your thoughts