Атракціон незворушності

Новий атракціон під назвою «Я незворушний» — це своєрідне ноу-хау в сфері розваг. Усім відвідувачам цієї вдосконаленої кімнати страху пропонується безліч випробувань, які повинні викликати різні емоції. Сюрпризи чекають на учасників буквально на кожному кроці. Несподіванки можуть бути не тільки страшними, але і смішними, безглуздими, дивовижними і т. д. Основне завдання любителя «полоскотати собі нерви — це пройти всі етапи, зберігаючи абсолютну байдужість.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У разі, якщо учасник зумів упоратися з почуттями і дістатися від входу на атракціон до його виходу з абсолютно незворушним, байдужим обличчям, йому належить заохочення у вигляді дорогого подарунка. За дотриманням правил пильно стежать спеціальні камери, які направляються безпосередньо в зону обличчя людини, що проходить випробування, і транслюють всі відзняте на монітор оператора атракціону в режимі реального часу.

Цікаво, що «незворушна» кімната ділиться на кілька рівнів складності. Перед початком випробувань найемоційніші відвідувачі мають право зарезервувати для себе кілька балів, які при необхідності можна витратити на крик, посмішку, рух брів або навіть слово. Сучасні технології дозволяють з точністю підрахувати, яка кількість почуттів висловив той чи інший людина в одиницю часу.

Атракціон «Я незворушний» підходить для дорослого населення, тому впускають у нього тільки повнолітніх осіб суворо за паспортом, так як конкурси явно не призначені для дітей і можуть негативно позначитися на нестійку дитячу психіку. Можна не сумніватися, що серед дорослих росіян знайдеться чимало охочих перевірити свої сили і позмагатися за головний приз.

Share your thoughts