Атракціон «Флайборд»

Розважатися люди любили в усі часи, і сьогодні готові витрачати чималі гроші на різного роду атракціони, особливо якщо вони відносяться до розряду новинок. Таким можна назвати водний атракціон під назвою «Флайборд» (літаюча дошка), відкриття якого є прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації розваги підійдуть будь-які водойми з прийнятним рівнем води, адже саме за допомогою водного потоку, що нагнітається через спеціальні шланги, дошка «злітає». Відчуття від такого польоту незабутні!

Щоб реалізувати проект, необхідно оформити ІП та придбати обладнання. Самий важливий і дорогий агрегат, який доведеться купити, — це гідроцикл. Без нього нагнітання потоків води неможливо. Потужність двигуна гідроцикла повинна бути не менше 200 к. с., інакше відірвати флайборд від водної гладі проблематично. Варто нова машина близько 800 000 рублів. Як варіант, можна придбати б/у апарат. Сам флайборд коштує від 200 до 300 тисяч рублів, залежно від країни-виробника — дошки вітчизняної збірки дешевше, зарубіжні — дорожче. Також необхідно особисте авто з причепом, в якому буде зручно перевозити обладнання. Плюс, потрібно закупити екіпіровку — рятувальні жилети, захисні шоломи і т. д.

Середні розміри стартового капіталу становлять 1,5 мільйона рублів. Звичайно, вкладення чекають чималі, але і окупність бізнесу досить оперативна. Про відвідування атракціону можна не хвилюватися — бажаючих спробувати на собі новинку буде предостатньо. А вартість розваги досить висока — за 10 хвилин «польоту» можна брати близько 2000 рублів. Середній заробіток підприємця-початківця в один робочий день — не менше 30 000 рублів. Віднімаємо звідси зарплату інструктора (2000 рублів) та інші витрати. Отримуємо, що чистий щоденна прибуток становить 25 000 рублів. Таким чином, окупити всі витрати можна вже за один літній сезон. Головне — зробити яскраву рекламну кампанію для залучення клієнтів.

Share your thoughts