Атракціон «Будинок догори дном!»

У багатьох російських містах сьогодні з’являються унікальні атракціони, що носять загальну назву «Будинок догори дном!». Звичайно, в реалізацію такого проекту доведеться вкласти досить вагомі кошти, але він, в підсумку, здатний стати справжнім золотим дном.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Таке унікальне розвага вже встигло завоювати серця найширшої аудиторії. Статистика показує, що дуже багато людей, які побували в перевернутому будинку хоча б один раз, обов’язково повертаються до нього знову. Незважаючи на гадану складність організації бізнесу, проект реалізувати досить просто — перевертаєте інтер’єр з ніг на голову і заробляєте!

Потрібно уточнити, що люди відвідують такі атракціони, в основному, заради незабутніх фотографій і відеороликів. Адже на фотознімках створюється враження, що людина справді, всупереч законам гравітації, ходить по стелі.

Першим ділом, потрібно знайти відповідне приміщення. Потім в ньому робиться ремонт. Доцільно залучити фахівця з дизайну таких нестандартних інтер’єрів. Як варіант, можна скористатися наявними франшизами — їх на території нашої країни.

Залучити клієнтів допоможе реклама. Якщо у вашому населеному пункті розваги подібного ще не було, то клієнтський потік сформується дуже швидко. Якщо ж конкуренти є, то необхідно придумати свої «фішки», щоб їх обійти. У будь-якому випадку, як показала практика, атракціон «Будинок догори дном» характеризується швидкою окупністю, тому спробувати себе в цьому бізнесі безперечно варто.

Share your thoughts