Атракціон «Бліц-портрет»

Інтерактивне розвага під назвою «Бліц-портрет» набирає популярність. Запропонувавши такий атракціон цільової аудиторії у своєму місті, можна побудувати прибутковий бізнес.

Суть проекту досить проста і легко реалізувати. Завдання підприємця — початківця- запропонувати клієнтам практично моментальне створення його фотопортрета в будь-якій стилістиці і на будь-якому доступному матеріалі. Робота будується наступним чином: відвідувача атракціону спочатку фотографують в декількох положеннях. Потім він сам вибирає фото, яке йому подобається найбільше. Далі необхідно зробити вибір художнього стилю. Це може бути картина в олівці, в акварелі або портрет, написаний маслом. Сьогодні технології дозволяють зробити дуже багато. Коли мальовничий стиль обраний, залишається підібрати матеріал (папір, холст, тканина або навіть кераміку) і надрукувати портрет.

По суті, підприємець повинен надати максимально широкий спектр послуг в одному місці і найкоротші терміни виконання замовлення. Для організації атракціону необхідно придбати спеціалізоване обладнання. Бізнес можна будувати цілий рік: влітку прямо на вулиці (в парках культури, скверах тощо), а в холодну пору року — у торгових центрах. Головне — забезпечити доступ до електрики. Вартість багатофункціонального пристрою під назвою «Бліц-портрет» не можна назвати захмарною. Практика показує, що окупаються вкладення не пізніше 3 місяців. Атракціон виробляють в Росії. Виробник дає 2 роки гарантії на свою продукцію.

Share your thoughts