Атракціон “Автодром”

Як відомо, сфера розваг є одним з найприбутковіших видів бізнесу. Якщо хочете зайняти в цій ніші гідне місце, спробуйте взятися за справу ґрунтовно і відкрити, наприклад, власний автодром.

Що таке автодром, знають, напевно, всі. І кожен хоч раз у житті пробував прокотитися з вітерцем на маленьких автомобильчиках по спеціально обладнаному майданчику. Кататися на таких авто дуже захоплююче: в процесі можна дозволити собі зіткнення з іншим водієм, влаштувати міні-гонки і при цьому відчувати себе в безпеці.

Майданчик для катання являє собою надійно обгороджену територію під дахом. Транспортні засоби, задіяні в атракціоні, функціонують від електрики і здатні розвивати максимальну швидкість до 10 км/ч. Обов’язковою умовою є наявність по всьому периметру машинки м’якого, міцного бампера.

Вартість обладнання для атракціону безпосередньо залежить від його сезонності. Є автодроми, розраховані виключно на теплу пору року. А є і всесезонні, ціна яких сьогодні встановилася на рівні 1 мільйона рублів.

Середня вартість п’ятихвилинного заїзду відразу 10 машинок становить 300 рублів (ця цифра може змінюватись в більшу або меншу сторону в залежності від населеного пункту). Проводячи до 6 заїздів у годину, можна легко заробити 18 000 рублів (тобто понад 140 000 за один робочий день). Це при ідеальних умовах і повної завантаженості.

В реальності найчастіше трапляється, що атракціон завантажений лише на 30%. Але все одно суму у 40-45 тисяч рублів, яку цілком можна заробити за день, ніяк не можна назвати маленькою.

Практика показує, що навіть серйозні вкладення в такий бізнес (до 2,5 млн. руб.) окупаються вже протягом першого року роботи.

Поділіться своєю думкою