Атракціон Angry Birds: бізнес ідея в маленькому місті, минимлаьные вкладення

Яка гра сьогодні найбільш популярна серед користувачів смартфонів? Відповідь, найімовірніше, здивує багатьох. Це — Angry Birds. Так-так, ті самі пташки, які, вилітаючи з рогатки, збивають зелених поросят. Ця, здавалося б, дитяча гра стрімко завоювала популярність і у дорослої аудиторії. Менш ніж через два роки після виходу «Злобні пташки» були завантажені більше 500 мільйонів разів.

Однак і сьогодні, в 2016 році, «Пташки» як і раніше залишаються в топі завантажуваних ігор. Більш того, їх використовують в якості символів для різного роду заходів. Вони «оживають», стаючи улюбленими іграшками дітей, про них знімають мультфільми. Буквально кілька місяців тому світ побачив прем’єру — «Angry Birds в кіно».

Чи Не говорить це про те, що «Злі птахи» сьогодні «в тренді» і що на це бренд цілком можна заробити? Не так давно здогадливі підприємці почали активно користуватися цією можливістю. Їх бізнес зводиться до того, щоб дати аудиторії «постріляти пташками», але не з допомогою дотику монітора, а наживо, своїми руками.

Атракціон Angry Birds — прекрасна бізнес-ідея для початківців та амбітних підприємців.

У ній багато плюсів:

 • Дуже швидка окупність (як правило, в межах двох тижнів; однак були випадки, коли «Пташки» окупилися всього за 4 дні!)
 • Мінімальні вкладення (в районі 50 тисяч рублів)
 • Низька вартість оренди (атракціон займає не більше 10 кв. м.)
 • Легкість в підборі персоналу (можна найняти навіть студента), відсутність необхідності в його навчанні
 • Відсутня необхідність рекламувати атракціон

Але, безумовно, є і мінуси. І перший з них —плинність кадрів. З цим стикаються всі підприємці, які займаються атракціонами та іншими «штучками» для парків розваг (продаж вареної кукурудзи, солодкої вати і попкорну, наприклад). Інша проблема — контроль прибутку. Не секрет, що працівники подібних атракціонів люблять «покласти собі в кишеню», тобто просто забрати частину грошей. Адже ви не будете стояти біля весь день, перевіряючи, чи все він кладе в вашу загальну касу. Тут існує два виходи: встановлення касового апарату з видачею чеків, або встановлення вашої ігрової точки біля камер відеоспостереження. Страх бути спійманим буде хорошим стимулом працювати чесно.

Що повинні зробити ви як підприємець?

 • Придбати ігрову рогатку. Коштує вона від 30 до 40 тис. рублів при покупці через інтернет-магазин. Часто подібні маркети пропонують в комплекті самі м’які іграшки, якими і в яких відвідувачі і будуть стріляти.
 • Подбати про призи. Незважаючи на те, що багато приходять постріляти просто так, заради інтересу, люди люблять отримувати призи. Це можуть бути ручки, блокноти, м’які злісні пташки і так далі. Все це можна придбати за копійки в недорогих магазинах на кшталт FIX Price.
 • Домовитися про оренду. Майданчиком для атракціону можуть стати торгові центри. У теплу пору року «Злих птахів» можна встановити в місцях масового скупчення людей — в парках і на пляжах.
 • Знайти чесного студента-касира або гарну камеру відеоспостереження.
 • Як бачите, для того, щоб почати заробляти при мінімальних вкладеннях потрібно пройти всього 4 кроки. Ваш бізнес, безумовно, виявиться в плюсі, особливо якщо ви — житель мегаполісу, в якому всі знайомі зі злісними, але милими пташками з смартфонів.

  Поділіться своєю думкою