Атлас вигаданих світів: іноземні бізнес-ідеї

Канадський ілюстратор Ендрю ДеГраф в даний час заробляє собі на життя створенням барвистих карт до відомих книг. В атласі художника можна знайти буквально все, від планів місцевості до знаменитих «Пригод Геккельбери Фінна» Марка Твена до «Одіссеї» давньогрецького поета Гомера.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найпершою роботою канадця на цьому терені стала ілюстрація до легендарного твору «Тріщина в часі», написаному американкою Мадлен Ленгль. Ендрю створив дуже барвисту карту пересування героїв книги. Друга карта популярного картографа була створена ним для свого улюбленого твору — знаменитої книги Марка Твена «Пригоди Геккельбери Фінна».

Пізніше Ендрю випустив атлас карт місцевостей, в яких розгорталися події найвідоміших літературних творів.

Проект «Літературний атлас» став першим у своєму роді, хоча дуже дивно, як ця задумка не була втілена в життя набагато раніше. До появи «Літературного атласу» справа обмежувалася лише окремими картами. Яскравий тому приклад карта Середзем’я з твору Джона Толкіна «Володар кілець». Як знати, може картографія літературних творів незабаром стане вагомою статтею доходів художників-ілюстраторів.

Share your thoughts