Атлас вигаданих світів: іноземні бізнес-ідеї

Канадський ілюстратор Ендрю ДеГраф в даний час заробляє собі на життя створенням барвистих карт до відомих книг. В атласі художника можна знайти буквально все, від планів місцевості до знаменитих «Пригод Геккельбери Фінна» Марка Твена до «Одіссеї» давньогрецького поета Гомера.

Найпершою роботою канадця на цьому терені стала ілюстрація до легендарного твору «Тріщина в часі», написаному американкою Мадлен Ленгль. Ендрю створив дуже барвисту карту пересування героїв книги. Друга карта популярного картографа була створена ним для свого улюбленого твору — знаменитої книги Марка Твена «Пригоди Геккельбери Фінна».

Пізніше Ендрю випустив атлас карт місцевостей, в яких розгорталися події найвідоміших літературних творів.

Проект «Літературний атлас» став першим у своєму роді, хоча дуже дивно, як ця задумка не була втілена в життя набагато раніше. До появи «Літературного атласу» справа обмежувалася лише окремими картами. Яскравий тому приклад карта Середзем’я з твору Джона Толкіна «Володар кілець». Як знати, може картографія літературних творів незабаром стане вагомою статтею доходів художників-ілюстраторів.

Поділіться своєю думкою