Арт-вечірки в ресторанах: бізнес-ідеї у сфері сервісу, мінімальні вкладення, для початківців

Компанія Painty втілила в життя бізнес-ідею своїх співробітників — представники компанії проводять майстер-класи з малювання та мистецькі вечірки прямо на території знаменитих і популярних кафе і ресторанів Москви і Санкт-Петербурга. Прилучення до великого мистецтва живопису проходить під легку музику, аромат смачної їжі і дзенькіт келихів.

Щоб взяти участь у заходах, не потрібно мати унікальні художні здібності.

Досить просто записатися на найближчу вечірку через інтернет-сайт компанії і прийти у визначене місце до призначеного часу. Далі, відвідувачеві заклади громадського харчування видаються фарби, пензлі і всі інші необхідні інструменти, і він з головою занурюється в атмосферу закусок і творчості. Варто подібний майстер-клас близько 2500 рублів, але отриману після уроку малювання картину на полотні можна забрати з собою.

Зазвичай, на одному уроці художньої майстерності присутній один «вчитель». Ця людина відіграє роль ключової фігури заходи і робить все можливе, щоб вечір пройшов весело, душевно і одночасно продуктивно. Всі співробітники компанії Painty проходять суворий відбір.

Ініціатором створення такого проекту став Дмитро Анісімов. Молодий чоловік якось замовив для співробітників своєї попередньої компанії розвага на корпоратив — урок малювання від професійного художника, який виявився зовсім не розважальним. І тоді Дмитро вирішив розгорнути діяльність у цьому напрямку і зайнятися індустрією розваг. Базова сума, яку Анісімов вклав в організацію діяльності, становила 1 млн рублів.

На сьогоднішній день дохід підприємства становить близько 2 млн в місяць. Арт-вечірки дозволили вийти на такий дохід вже через півроку після запуску проекту.

Поділіться своєю думкою