Аромадизайн приміщень: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу, мінімальні вкладення

Приємні аромати підвищують продажу і знижують рівень стресу покупців. Тому популярно свіже напрям маркетингу — ароматизація приміщень.

Ринок аромомаркетинга вільний і просторий. Початкові вкладення складуть максимум 60 тисяч, а через два місяці, коли бізнес окупиться, аромати принесуть вам 30 тисяч.

Дослідження показують, що аромадизайн підвищує довіру до бренду компанії, затримує відвідувача і залишає на підсвідомому рівні приємні емоції, пов’язані із запахом.

Це працює, якщо ефірний склад підібраний правильно. Підхід повинен бути серйозним: не займайтеся продажем обладнання, а реалізацією аромату, який приверне цільового клієнта. В автомобільному салоні будуть доречні аромати сандалу, моря, благородного дерева, цитруса. Для туристичного агентства підійдуть запах моря і фруктові аромати, але не в якому разі не бадьорить кавовий. А ось для ресторану потрібно використовувати кондитерські суміші, кавові і ванільні. Якщо аромат моря потрапить в кафе, а кава — в туристичне агентство, вплив на клієнтів виявиться прямо протилежним.

На старті купіть набір ефірних масел і диспенсери. Апарат розпорошить ефір по площі приміщення. Пристрої поділяються за принципами роботи на гаряче випаровування, холодну дифузію, холодне випаровування і аерозольну ароматизацію. У кожного свій вигляд розпилювача: кардридж з аромасмесью, гель або каністра складу. Але можна почати і з малого: з невеликих диспенсерів і невеликих флаконів ароматичних сумішей.

Ціна буде залежати від потужності і «дальності» розпилення. Для невеликих магазинів підійде пристрій за 1,5 тисяч рублів, його роздрібна ціна буде дорівнювати 3 тисяч. Для просторих точок знадобиться більш потужний агрегат, вартість якого — до 60 тисяч рублів.

Ефірні масла при закупівлі оптом обійдуться в 800 рублів за 250 мілілітрів. Тобто, початкові вкладення з урахуванням скромного диспенсера складуть разом з витратами на телефонний зв’язок 30 тисяч рублів. Якщо завести інтернет-магазин, необхідно 250 тисяч стартового капіталу. Для того, щоб зняти офіс з меблями, вам доведеться витратити 450 тисяч рублів.

Для початку купіть як можна більше видів ароматизаторів, щоб представляти клієнтам реальний товар. В подальшому можете працювати за попереднім замовленням.

Ароматизація приміщень включає в себе мінімальні витрати. Вартість послуги на ринку починається від 5 тисяч рублів.

Поділіться своєю думкою