“АрхиЛанч” – екскурсія плюс обід

Жителі сучасного мегаполісу, постійно перебувають у стані стресу, часом не знають району, де їм доводиться працювати. За даними соцдосліджень, 75% працівників офісів не знайомі з місцем, де вони працюють. День у день вони змушені перебувати в оточенні одних і тих же людей, обідати в одному і тому ж кафе, вести малорухливий спосіб життя.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб уникнути «вигорання» працівників в Москві дано старт незвичайного проекту «АрхиЛанч», що полягає у проведенні обідніх екскурсій на довколишній від офісу території.

Протягом 30-40 хвилин сучасним клеркам розповідається багато цікавого про незвичайних місцях в окрузі. Закінчується прогулянка обідом в нетривиальном місці, наприклад, в кафе на даху бізнес-центру. Коштує така екскурсія порівняно недорого — всього 600 рублів. Вже розроблені і проводяться подібні заходи в районі Курського вокзалу і Червоного Жовтня.

Проведення подібних ланч-екскурсій — це перший досвід в Росії. Правда, раніше у Воронежі проводився суспільно-культурний проект «Обід для мозку», під час якого жителі міста в обідню перерву ходили в музей для знайомства з життям і творчістю Сергія Єсеніна.

Share your thoughts