Арени для віртуальних змагань: Інноваційні ідеї

Нова для Росії бізнес-ідея, яка зацікавить усіх любителів комп’ютерних ігор — це кіберспортивний клуб. Сьогодні кіберспорт в Росії розвивається величезними темпами і залучає велику кількість інвесторів. Нарешті настав той час, коли користувачі готові активніше витрачати гроші на комп’ютерні ігри і все, що з ними пов’язано.

Так, нещодавно в Москві відкрилася така майданчик для віртуальних змагань GamerStadium. І вона точно не схожа на ті комп’ютерні клуби з 90-х. найкраща техніка і самі наворочені комп’ютери — все, що не залишить байдужим серце жодного геймера. Та й для фанатів є спеціальні кімнати, в яких вони можуть спостерігати за киберсоревнованиями. Кожні вихідні на арені проходять офлайн-фінали кибертурниров. Це відмінне місце, де геймери можуть проводити час, просто спілкуючись один з одним.

Арени для віртуальних змагань вигідно відкривати і розвивати не тільки в Москві та Санкт-Петербурзі, але і інших містах Росії, адже, дуже часто там ніде проводити змагання, а індустрія комп’ютерних ігор вимагає посиленого розвитку.

Так і інтернет у регіонах з працею можна назвати швидкісним, а для любителів комп’ютерних ігор — це дуже важливо.

Всі вкладення вдасться отримати назад через 1,5 року, а інвестиції в регіональні проекти окупляться ще швидше, за 6-8 місяців. Якщо проводити в місяць по кілька турнірів, то для повної окупності достатньо всього 15% заповнюваності віртуальної арени у будні дні. Засновники киберарены можуть отримувати прибуток презентуючи нові розробки, які зацікавлять геймерів.

Сучасні киберстадионы давно стали популярними за кордоном. Це хороший спосіб відпочити, розслабитися після важкого трудового дня, поспілкуватися з однодумцями і просто повболівати за улюблену команду, тому відкриття таких закладів скоро набере свою популярність і в Росії.

Поділіться своєю думкою