Арахісова паста як бізнес

В якості однієї з дуже рентабельних і перспективних бізнес-ідей, можна розглядати виробництво арахісової пасти. Незважаючи на високий рівень наповненості ринку харчової продукції, даний продукт поки що не має широкого поширення в нашій країні. На полицях магазинів можна знайти хіба що пасту зарубіжного виробництва.

Зважаючи імпортного походження, коштує вона досить таки дорого.

Основним мінусом такого бізнес-проекту можна вважати необхідність закупівлі сировини у країнах зарубіжжя. Проте кінцева собівартість готового продукту буде істотно знижена за рахунок мінімізації витрат на перевезення. Обладнання для налагодження можна придбати як розрізнене, так і в модифікації єдиної виробничої лінії. Також потрібно визначитися з тим, яке саме обладнання закуповувати нове чи вживане.

Вартість обладнання може складати від 50 до 150 тисяч доларів при продуктивності продукції в півтонни за 1 робочу зміну — у випадку з готової лінією.

Якщо ви маєте намір комплектувати її самостійно, витрати дещо знизяться, але ненабагато. А ось часу ви витратите набагато більше. До речі, перспективним даний вид бізнесу можна вважати, тому, що пасту на такій лінії можна виробляти з будь-яких видів горіхів, а не тільки з арахісу.

Поділіться своєю думкою