Апарат для обміну товарами

Нещодавно на території деяких американських міст з’явилися унікальні апарати для обміну товарами. Зовні вони схожі на звичні вендингові пристрою, але принцип їх роботи зовсім інший. Апарат під назвою Swap-o-Matic створений саме для того, щоб обмінюватися товарами, а не купувати або продавати їх.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб відчути всі принади нового проекту, необхідно спочатку пройти реєстрацію на спеціальному порталі та створити особистий обліковий запис. Вже після цього на рахунку користувача з’являються перші 3 бали. Потім, коли ви захочете поділитися з людьми якоюсь гарною, але непотрібної вам річчю, що ви вводите на сенсорному екрані Swap-o-Matic адресу своєї електронної пошти. Після цього в автоматі відкривається вільний осередок, в яку потрібно помістити предмет. Пожертвування приносить на власний рахунок ще бал. Якщо ж ви, навпаки, хочете взяти їх апарату певну річ, то бали списуються. Таким чином, відбувається обмін.

Популярність Swap-o-Matic зростає дуже стрімко. Сьогодні подібні пристрої можна зустріти в самих різних установах, в тому числі, в кафе, музеях, галереях, поліклініках. Ініціатор проекту — Ліна Фенеквито — отримала на його розвиток пристойну фінансову підтримку від держави, так як неоціненна користь стала очевидна дуже швидко. Люди можуть віддавати непотрібне і брати потрібне. Тобто боротьба з безконтрольним споживанням товарів і економія — у наявності. Можна не сумніватися, що в Росії подібний проект буде користуватися не меншою популярністю!

Share your thoughts