Антивірус для кредитки

Для заповзятливих американців, які піклуються про власний матеріальний добробут, був створений унікальний сервіс під назвою BillGuard. Програма являє собою своєрідний помічник-антивірус для кредитних і дебетових карт, що дозволяє уникнути витоку фінансів з рахунку.

Зареєструвавшись на сервісі, всі власники пластикових банківських виробів мають можливість в режимі реального часу отримувати вичерпну інформацію про стан підключеного до програми рахунку. Будь-яка транзакція розподіляється в одну з трьох категорій, і на електронну пошту клієнта приходять повідомлення «Все ОК», «Непотрібна трата грошей» або «Підозріла операція».

Таким чином можна дуже легко контролювати власні доходи та видатки. Крім іншого, в базі даних сервісу наведені різні компанії і магазини, що мають погану репутацію, у яких були зафіксовані найбільш часті витоку клієнтських грошей.

Раз на місяць користувач сервісу отримує детальний звіт і має можливість відстежити, скільки витрачено, де і на що. При цьому розробники готові надавати свої послуги фізичним особам безкоштовно, роблячи ставку на іншу клієнтську аудиторію — банківські організації.

Поділіться своєю думкою