Антивікові цукерки

Проблеми боротьби зі старінням сьогодні вирішують не тільки виробники косметики. Ідея омолодити людини і зробити його привабливим перейшла на новий рівень і почала активно захоплювати харчову промисловість. Так, британська компанія Harvey Nichols зовсім недавно випустила унікальні в своєму роді омолоджуючі цукерки.

Чому ж так унікальний продукт з промовистою для англомовного населення найменуванням Eat Yourself Beautiful? Відповідь проста: до складу цього звичайного на вигляд ласощі входить абсолютно незвичайний інгредієнт — колаген. Самі цукерки мають приємний рожевий відтінок і смак грейпфрута. До складу кожної одиниці ласощі входить 3000 мг колагенового речовини, яке покликане благотворно впливати на здоров’я організму як всередині, так і зовні.

Як відомо, колаген з медичної точки зору буває двох типів — один потрібен для шкірних покривів і м’язів, другий — для кісток. Цукерки Eat Yourself Beautiful містять обидва інгредієнта. Тобто людина, що з’їла такий «страву», активізує відновлювальні процеси в організмі — в результаті регулярного вживання зміцнюється кісткова система, шкіра тонізується і підвищується еластичність і пружність зв’язок і сухожиль.

Одна невелика упаковочка антивікових солодощів оцінюється приблизно в 4 долари. В маленькому пакетику міститься рівно та доза колагену, яка необхідна здоровій людині на добу для підтримки молодості і краси.

Поділіться своєю думкою