Антивандальний спрей

Хулігани-вандали, які влаштовують собі туалет в різних громадських місцях, є в будь-якій країні. Ініціативна група з Гамбурга під назвою St Pauli Pees Back вирішила боротися з такими неадекватними особами особливим чином: новатори розробили антивандальний спрей, який відштовхує від себе продукти сечовипускання, при чому в прямо протилежну сторону і зі значною швидкістю!

Щоб активувати інноваційний склад, його досить нанести на стіну будівлі. Гідрофобний спрей безбарвний і не має яскраво вираженого аромату, тобто заздалегідь визначити його наявність на поверхні не вийде. Практика показує, що вандали, м’яко кажучи, бувають здивовані, коли їх порив похуліганити обертається проти них не тільки в переносному, але й в прямому сенсі!

Новинка дуже швидко довела свою спроможність, і її автори зуміли укласти договір з міською владою на оптові поставки продукту. У деяких районах населеного пункту вже стали з’являтися попереджувальні знаки для вандалів, детально демонструють те, що станеться з ними, якщо вони раптом вирішать помочитися на прилеглу приватну власність, порушивши закон!

У Росії, на жаль, аналогічних проектів поки що не існує. Але немає ніяких сумнівів в тому, що на території наших міст спрей буде не менш корисний, ніж на теренах заморського Гамбурга!

Share your thoughts