Антистресові автомати з пивом

Вендингові апарати плавно займають не тільки організації, але і розважальну сфери. Сьогодні на просторах Європи з’являються унікальні пристрої для автоматичної торгівлі, в яких можна отримати продукцію не за гроші, а за певну дію. Багато великі компанії проводять подібні промо-акції. Так, один з виробників торгового обладнання нещодавно представив пристрій, що продає пиво. Щоб отримати мініатюрну баночку пінного і невеликий снек, користувачеві необхідно вирішити цікаву логічну задачу, кілька прикладів або рівнянь.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Аналогічні акції влаштовує компанія Coca-Cola. В Америці вже з’явилися автомати, заповнені баночками газованої води. Щоб отримати одну з них, можна заплатити, а можна просто широко посміхнутися і обійняти людини, що перебуває поруч. Головне, щоб емоції були щирі!

Також отримати пиво безкоштовно пропонує компанія Amstel. Але у них акція сама лінива. Щоб пригоститися напоєм, необхідно простояти 3 хвилини без руху, на одному місці. За словами авторів проекту, це розслабляє і дає можливість відволіктися від проблем.

І таких прикладів дуже багато. А найцікавіше, що всі вони працюють. Така реклама виявилося вкрай дієвою. Бренди, які використовують її, отримують все більше і більше прихильників. Тому вітчизняним підприємцям варто подумати про організацію аналогічних промо-акцій на території російських міст.

Share your thoughts