Антипохмільний сервіс

Поняття «похмільного синдрому» знайоме багатьом. Головний біль, втрата працездатності, зіпсовані вихідні — ось лише мала частина того, до чого може призвести перебір з алкогольними напоями. Кожен, кому хоч раз у житті довелося пройти таке випробування, мріяв, щоб це скоріше закінчилося. Похмельная проблема давно перейшла в розряд загальносвітовий і вже встигла стати «поштовхом» для розвитку успішного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальний антипохмільний сервіс створив американець з медичною освітою та значним досвідом роботи в лікувальній сфері Джейсон Берк. Для реалізації своєї ідеї лікар вибрав знаменитий гральний центр Америки Лас-Вегас. Вулицями цього густонаселеного пункту постійне їздить великий пасажирський транспорт, на кузові якого можна прочитати яскравий напис «Hangover Heaven» («Похмільний рай»).

Салон просторого автобуса повністю переобладнаний під специфічні медичні потреби. В ньому розміщено декілька зручних диванів і крісел, а також є душова кімната. Для розв’язання «важких ранкових проблем» застосовується цілий комплекс заходів. Вартість послуги починається від 90 доларів і доходить до 150 доларів, залежно від складності «недуги». Звичайно, доктор Берг дає деяку гарантію ефективності: він обіцяє повернути клієнтам всі витрачені кошти в тому випадку, якщо полегшення не настане протягом години. Щоправда, досі жодного повернення не було — імпровізована клініка на колесах має 100% позитивних відгуків і вдячних пацієнтів.

Враховуючи широту душі наших співвітчизників, часто живуть за принципом «гуляти так гуляти», можна не сумніватися, що сервіс міг би стати популярним в наших містах не менш, ніж на вулицях Лас-Вегаса.

Share your thoughts