Антиновогодний клуб: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення

Не так давно інтернет-простір зарясніло повідомленнями про відкриття клубу противників Нового року. Що можна побачити в такому клубі? Та практично все, що завгодно. Сюжет залежить тільки від фантазії тих, хто ці ідеї пропонує. До речі, новий клуб знайшов чимало прихильників — людей, які з тієї чи іншої причини не люблять Новий рік.

Одна із задумок клубу — організація вечорів за принципом клубу АА. Тобто, відвідувачі сідають у коло, і кожен з них розповідає, чому він терпіти не може свято.

Ще одна, не менш популярна ідея — організація своєрідного похмілля для одружених чоловіків, які зуміли в переддень свята втекти з дому.

Далі в списку — знищення святкових атрибутів. По суті — розбивання іграшок за допомогою кувалди і ритуальне спалення опудала Діда Мороза.

Існують і люди, які просто не помічають настання Нового року. Вони живуть своїм життям і працюють в новорічну ніч. Спеціально для них і вигадана організація коворкнг-простору. Приходьте зі своїм ноутбуком і працюйте, скільки влізе!

І наостанок варто згадати про креативної антиновогодней вечірці. Суть її полягає в усілякому висміюванні свята — антиновогодних тостах, десертах у вигляді голови Діда Мороза, і т. д.

Поділіться своєю думкою