Антикварна крамниця

В даний час спостерігається стійке зростання інтересу до світової історії і всьому, що з нею пов’язано. Старовинні речі все частіше з’являються в будинках наших співвітчизників, багато з яких згодом перетворюються у завзятих колекціонерів. Тому відкриття магазину антикваріату може стати дуже прибутковим проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Асортимент антикварної крамниці може включати твори відомих живописців, ювелірні вироби, годинники, фарфоровий і кришталевий посуд, старовинні книги, предмети меблювання і навіть витримані брендові спиртні напої. Все це дуже притягує людей, що цікавляться антикваріатом. Але треба розуміти: щоб займатися подібним бізнесом, слід самому в ньому відмінно розбиратися. Тобто проект ідеально підходить для досвідчених колекціонерів.

Якщо ви дійсно розбираєтеся в предметах старовини, то сформувати початковий асортимент вам буде нескладно, відвідавши кілька так званих «блошиних» ринків і тематичних ярмарків. У таких місцях, часом, можна придбати справжні скарби буквально за безцінь. Обов’язково перевіряйте дошки оголошень”: там теж можна знайти щось, що зацікавить і вас, і вашу цільову аудиторію.

Для безперебійної роботи вам може знадобитися допомога фахівця-оцінювача і майстрів-реставраторів (особливо в тому випадку, якщо планується перепродувати старовинні меблі). Враховуйте, що антикваріат краще продається цілими колекціями. Тому, можливо, варто спочатку назбирати товар, потім відпустити його за категоріями і тільки потім проводити рекламну кампанію і будувати систему продажів.

Share your thoughts