Антикомариный кондиціонер

Жителі великих міст, рідко виїжджають за межі звичної для них середовища існування, вже практично забули, хто ж такі комарі, а от сільські жителі, а також власники власних дач в передмістях, чудово обізнані про всі «переваги» цих дрібних кровососів. Навіть страшно уявити, як доводиться африканцям. Адже мало того, що комарі є їх постійними «сусідами». Вони ще й розносять всілякі хвороби, такі як малярія, від якої гинуть десятки тисяч людей щорічно. Спеціально для жителів спекотних країн, в яких комарі є джерелом небезпечної зарази, був створений унікальний прилад під назвою Anti Mosquito, що поєднує в собі дві корисні функції одночасно: охолодження повітря і відлякування шкідливих пищащих комах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Принцип роботи пристрою досить простий і при цьому ефективний. На вигляд звичайний кондиціонер вбудований ультразвуковий апарат. Для людей він абсолютно не відчувається, а ось для комарів ультразвук — це основний тривожний сигнал. Варто лише включити Anti Mosquito, і через кілька хвилин можна насолоджуватися не тільки комфортною температурою в приміщенні, але і відсутністю в ньому противних кровососів.

Виробництвом подібних агрегатів вже займається знаменита компанія LG. Практика показала, що антикомариный кондиціонер діє на 80% комарів. Звичайно, залишається ймовірність, що залишилися 20% «безстрашних» комах все-таки захоче зіпсувати вам комфортне життя, тому виробник Anti Mosquito рекомендує вживати додаткових заходів безпеки, наприклад, використовувати антимоскітні сітки.

Звичайно, жителям Африки пощастило в першу чергу. Але немає ніяких сумнівів в тому, що кондиціонер, що відлякує комарів, буде цікавий і жителям нашої планети в інших країнах, в тому числі і в Росії.

Share your thoughts