Антигравітаційна ліжко

Іноді людині для щастя достатньо прилягти на улюблену ліжко. Але сьогодні вже існують і ліжка, просто створені для того, щоб робити людей щасливими. Такий зразок представила на суд громадськості компанія Starpool.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Корпорація, основною спеціалізацією якої довгий час було виробництво СПА-комплексів, випустила антигравитационную ліжко під назвою Zerobody. Головна особливість унікального винаходу полягає в тому, що воно дає можливість відчути невагомість і відчуття польоту в просторі.

Практика показує, що у користувача антигравитационного ложа моментально збільшується кількість ендорфінів (гормонів щастя) в організмі. Zerobody — чудовий засіб від стресів і депресії.

В основі конструкції лежить надувний матрац з підігрівом. Лягаючи на нього, немов би вирушаєш в плавання по тихим морських хвилях, але при цьому залишаєшся абсолютно сухим. Поліпшення психологічного здоров’я сприяє не тільки лежання на ліжку, але і одночасне прослуховування розслаблюючих музичних композицій.

Лікувальний і заспокійливий ефект пояснюється дуже просто. Перебуваючи в стані невагомості, людське тіло позбавляється від напруги і необхідність регулювання власної температури. Завдяки цьому ендорфіни без праці вивільняються, і настає момент спокою і ейфорії без всяких заспокійливих та інших лікарських засобів.

Share your thoughts