Антибактеріальний тостер для смартфона: Інноваційні ідеї

Американський магазин е-комерції Gmarket має точки видачі посилок, забезпечені не тільки примірочними кабінами, завдяки наявності яких ви можете, примірявши замовлену по інтернету одяг і не підійшла вам за розміром відправити назад. Поряд з примірочними у пунктах Gmarket є і фудкорты, де всі покупці on-line торгового центру можуть відпочити, перекусивши булочкою з чашкою кави.

Однак компанія Gmarket у боротьбі з конкурентами за клієнтів пішла ще далі. Вона прикладає максимальні зусилля в боротьбі за здоровий спосіб життя, відучуючи своїх споживачів від користування смартфонами під час їжі. За її замовленням створений перший в світі «тостер» мобільних телефонів.

Подивіться уважно: чи не правда — смартфон за формою нагадує шматочок хліба?

Тепер стало можливим опустити цей «хлібець» в спеціально створений для нього тостер. Що ж відбувається далі? А все точно по інструкції. Ваш смартфон «просмажиться», і всі сім тисяч живуть на ньому бактерій загинуть. З «тостера» ви дістанете ідеально просанированный гаджет. Ось такий новітній послугою навіть проти своєї волі може скористатися кожен відвідувач фудкорту від компанії Gmarke. Адже як тільки ви вирішите перекусити в пункті видачі інтернет посилки, у вас тут же ненастирливо попросять залишити для санації ваш улюблений смартфон.

Поділіться своєю думкою