Антиэвакуатор: бізнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу

Багато людей стикалися з нервуванням, пов’язаної з евакуацією транспортного засобу. Треба чесно визнати, що водій в більшості випадків не винен: у багатьох містах дуже вузькі вулиці, кількість парковок стрімко скорочується, а ті автостоянки, які є в наявності, не володіють достатньою місткістю.

Для вирішення проблем, що виникають із-за евакуаторів, існують спеціальні мобільні додатки, які не тільки допомагають врятувати транспортний засіб, але й отримати додатковий дохід.

Принцип дії інтернет-сервісу «Beepka» досить простий: зареєстрований в додатку користувач, побачивши процес евакуації чужого автомобіля, відправляє SMS-повідомлення (безкоштовно) з номером ТЗ. Інший користувач програми (власник даного автомобіля), одержавши повідомлення, може встигнути запобігти евакуацію.

У подібних сервісів є два недоліки:

  • мала кількість користувачів;
  • небажання що-небудь робити безкоштовно.
  • Додаток «CrocoDie» мотивує своїх користувачів матеріально: за кожен знімок евакуатора, що знаходиться поблизу, можна отримати 50 рублів. Ці гроші можна вивести на свою банківську картку, а також використовувати в якості оплати за послугу охорони свого автомобіля. Реєстрація в даному сервісі платна, вартість починається від 150 рублів в тиждень. Якщо евакуація все ж сталася, автори сервісу обіцяють надати безкоштовне таксі і компенсувати витрати.

    Магазин Google Play пропонує і ряд інших додатків-антиэвакуаторов (наприклад, EvaqAlarm). Принцип дії, в цілому, схоже, лише різні способи попередження.

    Поділіться своєю думкою