Аналоговий 3D принтер і гончарний круг: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Набирає популярність нова бізнес-ідея винахідника голландського походження Деніеля де Бруина. Новатору вдається поєднати у своєму винаході два відомих агрегату: гончарний круг і 3D принтер.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новинка, загалом-то, має віддалене подібність з машиною, яка, за допомогою комп’ютерних технологій, здатна відтворювати шаблонні предмети.

По суті, голландський Кулібін зробив унікальний і єдиний у своєму роді гончарний 3D верстат, який ніяк не пов’язаний з комп’ютером.

За допомогою такого обладнання можна за допомогою рук створювати будь-яку унікальну деталь під замовлення, яку не випускають в шаблонному серійному виробництві. Сьогодні його прабатько створює унікальні глиняні горщики за заданими параметрами, тобто просту кераміку. Але початок ручного 3D моделювання, не вимагає ніяких енергетичних ресурсів, належить.

Хто знає, можливо, незабаром, такі верстати замінять заводську техніку з високим енергоспоживанням, і ручна праця знову увійде в моду, адже непоправні джерела енергії на планеті стрімко порожніють.

Деніел де Бруїн щиро вважає, що за механікою — майбутнє. І його винахід вже завоювало свою фанатську аудиторію.

Share your thoughts