Аналог «шагреневої шкіри»

А ви часто замислюєтеся над тим, що вимовляєте вголос? З новим пристроєм під назвою Myle Tap вам доведеться бути обережніше зі своїми висловлюваннями.

Зовні пристрій нагадує мініатюрний мікрофон, який прикріплюється на одяг. Воно взаємопов’язане з усіма вашими гаджетами. Для чого потрібен Myle Tap? Згодиться він активним користувачам різних додатків і гаджетів.

Ви сказали фразу «От би посидіти з друзями в барі!»? Новинка автоматично внесе в ваш органайзер зустріч на п’ятницю. Сказали про те, що непогано б скинути зайві кілограми до літа? Девайс запише вас у фітнес-клуб.

Висловилися про те, що все ще нерівно дихаєте до своєї колишньої пасії? Пристрій самостійно відправить їй листа відповідного змісту.

Звичайно, якщо ви скажете, що непогано б на тиждень поїхати у відпустку на Гаваї, крім вашого бажання у вас повинні бути ще і гроші. Так що одного бажання буде недостатньо. До речі, в нетверезому стані джиноподобный гаджет краще вимикати. Наслідки збудованих ним планів, створених на основі необдуманих висловлювань, можуть бути руйнівними для вашого життя. Та й взагалі Myle Tap трохи нагадує шагреневу шкіру зі знаменитого роману. Так що з ним доведеться бути обережніше.

Поділіться своєю думкою