Аналізи на дому

Здача аналізів в поліклініках зазвичай асоціюється у людей з довгими чергами, біганиною по кабінетах, втратою сил, часу і нервів. Та ще і в якості проведених обстежень потім з’являються сумніви. Вирішити цю проблему оригінальним способом пропонують кілька приватних російських клінік. Всі бажаючі можуть замовити забір аналізів з виїздом на дім.

Тобто тепер не потрібно нікуди ходити. Дві служби — кур’єрська і медична, що поєднуються в одному проекті, зроблять все за вас. Вони і баночки з аналізами заберуть (хоч з квартири, хоч з дачі), і організують їх оперативну доставку до лабораторії, а виїзна медсестра, якщо потрібно, ще й кров на аналіз візьме.

Крім усього перерахованого вище, на будинок можна замовити апарат ЕКГ, УЗД і навіть рентген. Кожна послуга, звичайно, має свою вартість і деколи чималу, але за комфорт потрібно платити. І, як показала практика, люди з задоволенням це роблять, адже якісна медицина в нашій країні давно перекваліфікувалася в платну.

Подібні проекти поки працюють тільки в декількох великих містах Росії. Величезна цільова аудиторія залишається неохопленою. Так що починаючим підприємцям, які бажають розвиватися в сфері приватної медицини, всі шляхи відкриті.

Поділіться своєю думкою