Аналізи без уколів: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Компанія Google запатентувала унікальний метод забору аналізу крові Needle-Free Blood Draw. Тепер для того, щоб взяти кров на дослідження, вже не потрібно проколювати шкіру голкою. Досить буде додати до певній ділянці шкіри новий прилад і кров, без порушення шкірного покриву, виявиться в пробірці.

Вчені Google навчилися добувати кров, впливаючи струменем повітря, що виривається з трубки-клапана і створює «негативне» тиск, завдяки чому кров тут же закачується в пробірку для дослідження. Таким чином винахідники припускають збирати кров з пальця, так і з відня. З цією метою ними розроблені дві модифікації унікального приладу.

Впровадження нової розробки у медичну практику вирішить відразу кілька проблем, пов’язаних із традиційним способом взяття аналізу крові. По-перше, як зараз встановлено вченими, часте проколювання вени голкою, погано позначається на здоров’ї людини. По-друге, останнім часом кожен забір крові загрожує людині зараженням смертельним захворюванням. По-третє, виробництво металевих голок для шприців вельми дорого коштує. І, можливо, головне, завдяки Needle-Free Blood Draw, діти і навіть частина дорослих позбудуться від иглофобии, страху перед голкою, супроводжуючого їх кожен візит в лабораторію.

За поясненням фахівців Google, розробляючи Needle-Free Blood Draw, вони в першу чергу думали про хворих на діабет, яким потрібно щодня робити аналізи крові.

Поділіться своєю думкою