аналізатор способу життя та можливих ризиків

Спосіб життя багатьох сучасних користувачів інтернету далекий від досконалості. Це розуміють і розробники унікальної у своєму роді програми під назвою Fedo. Цей сервіс дає можливість в онлайн-режимі проводити щоденний моніторинг звичок користувача, аналізувати отримані дані та на їх основі оцінити можливі ризики для життя і здоров’я людини.

Більшість міських і сільських жителів не тільки Росії, але і всього світу, навіть і не припускають, що їхнє здоров’я знаходиться під загрозою.

Fedo допомагає виявити симптоми багатьох поширених захворювань, в числі яких, наприклад, цукровий діабет, гіпертонія і серцева недостатність. Попереджений — значить озброєний. Таким чином, люди мають можливість заздалегідь передбачити, що їм загрожує, і змінити свої звички, щоб збільшити тривалість безтурботним і здорового життя.

Послуги проекту сьогодні затребувані страховими компаніями, також програму продають великим державним корпораціям і установам.

У планах розробників — створення індивідуального сервісу, доступного будь-якій людині. Можливо, Fedo в недалекому майбутньому допоможе змінити спосіб життя всієї планети, в цілому!

Поділіться своєю думкою