Американські гірки в ресторані: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

А як вам ідея замовити і отримати їжу не з офіціантом, а прямо з американських гірок? Таку можливість можна використовувати, відвідавши острів Яс, що знаходиться в Абу-дабі. Звичайно ж, доставка страв проводиться не на цьому атракціоні, а на його зменшеній копії, розташованої всередині ресторанного приміщення.

Прийшовши в ресторан під назвою RollercoasterRestaurant, ви робите замовлення за допомогою використовуваного тут цифрового меню. Відомості про обраних стравах автоматично надходять на кухню, де і починається їх безпосереднє приготування. По готовності, посуд з замовленням починає свій нелегкий шлях по запаморочливому атракціону. По дорозі їй належить прийняти участь в мертвих петлях і інших фігурах. Передбачених траєкторією встановлених гірок. І все це — на висоті в 2 поверхи.

Щоб страви і напої не выплескивались і не випадали з посуду, перші готуються і подаються в спеціальних горщиках, а другі — у герметично закритих пляшках. Ніякої естетики — суцільна сучасність. Але зате, дуже весело, незвично і, звичайно ж — динамічно! Так що, якщо ви коли-небудь будете в Абу-дабі, обов’язково відвідайте цей заклад, щоб зробити замовлення, доставляється по американських гірках.

Поділіться своєю думкою