Американська матрьошка

У Росії матрьошка відіграє роль своєрідного символу країни і розкуповується, в основному, на сувеніри. Американці пішли далі і вирішили створити власну матрьошку, але не просту, а високотехнологічну. Пристрій під назвою Sense Mother тільки зовні нагадує російську ляльку — «начинка» у нього зовсім інша.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гаджет, назва якого перекладається як «турботлива мати», володіє масою корисних функцій. Американська матрьошка складає докладний звіт про минулий день, описує його розпорядок, надає цінні відомості про час, витрачений на ті чи інші справи, включаючи ходьбу, дає корисні поради і підказки. Sense Mother, наприклад, завжди пам’ятає, в який момент її власникові настав час випити склянку води або прийняти ліки.

Вартість девайса встановилася на рівні 200 доларів. Sense Mother комплектується безліччю різних сенсорів і датчиків, які буквально оточують користувача «високотехнологічної турботою». Особливо придбання пристрою рекомендується тим, хто відчуває дискомфорт, перебуваючи поза зоною дії материнської ласки та уваги.

Share your thoughts