Альтернативні сигарети

Відомо, що палити — шкідливо. Щороку від куріння помирає в світі близько 6 млн осіб. Вчені стверджують: кожна викурена сигарета скорочує життя на 7 хвилин. Згідно зі статистикою курці живуть на 5-7 років менше тих людей, хто не курить.

При курінні виділяється близько 4 тисяч шкідливих токсичних речовин, серед них: чадний газ, кадмій, миш’як, гексамін, метан, вініл хлорид, нафталін, ацетон, радій, амоній, торій, смоли. Нікотин, що міститься в сигареті, викликає наркотичну звичку, від якої кожні 6 секунд на планеті вмирає одна людина.

Проте більшість людей не поспішає відмовитися від цієї згубної пристрасті.

І причина тут швидше за все криється в тому, що куріння стало для них своєрідним ритуалом, без якого вони вже не уявляють своє життя. У цьому випадку позбутися від шкідливої звички допоможуть безнікотинові сигарети, не наносить смертельний удар по людському організму.
Альтернативою традиційним сигарет стають сигарети без нікотину, що складаються з лікарських трав. Вони використовувалися ще староіндійської аюрведою в якості лікувальних засобів. Сьогодні їх випускає індійська компанія «Nirdosh». У Росії виробляється аналог індійської продукції — ароматизуючі палички «Таволга», до їх складу входить мед і лікувальні трави: евкаліпт, чебрець, мати-й-мачуха, подорожник, звіробій, материнка, м’ята, пустирник, деревій.

Бізнес на виробництві альтернативних сигарет — перспективне і прибуткова справа. Споживачами незвичайної продукції можуть бути всі прихильники нетрадиційної медицини, аюрведи і бажають кинути курити.

Стартовий капітал для стартапу досить невеликий — до 200 тис руб. При цьому підраховано, що при невеликих обсягах виробництва початкові вкладення окупляться вже через півроку.

Поділіться своєю думкою