Альтернатива «лежачим поліцейським»

Поняття «лежачий поліцейський» відомо абсолютно всім. Така конструкція на сучасних дорогах вже встигла довести свою неефективність. Коштують вони досить дорого, служать недовго, так і проблем від них набагато більше, ніж результативності. Прекрасну альтернативу придумав співробітник невеликої американської компанії, що займається друком етикеток. Він запропонував виготовляти і продавати 3D-наклейки на асфальт з зображенням вибоїн. І проект вже встиг довести свою спроможність.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Наклейки виглядають дуже реалістично. Для автомобілістів створюється оптична ілюзія, що змушує їх швидко знизити швидкість перед великою дорожньою ямою, яка на ділі виявляється всього лише картинкою. Тобто жодних вибоїн на асфальті немає, і дотримання швидкісного режиму вдається досягти без всяких «лежачих поліцейських».

Дорожні 3D-наклейки мають дуже міцну основу і служать досить довго. При цьому коштують вони значно дешевше. Виготовити подібну картинку зовсім нескладно — впоратися навіть новачок. Унікальний бізнес-проект у нашій країні поки що не має конкурентів, тому початківцям підприємцям безперечно варто взяти його на замітку.

Share your thoughts