AirBnB для кемпінгів: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї, у сфері сервісу

Бізнес-рух AirBnB вже відомо в усьому світі і набирає популярність щодня. Суть його полягає в тому, щоб здати в оренду будь-яку наявну власність на тривалий або короткий термін. Особливість AirBnB полягає в тому, що в оренду можна здати не лише цілий будинок, але і куточок у квартирі, комору, гараж, або, наприклад, будь-яку техніку, будь то газонокосарка або холодильник. Дохід від такого бізнесу невелика, найчастіше орендодавець і орендар обходяться бартером, обмінюючи одну послугу на іншу. Але зручність полягає в тому, що все це можна здійснювати за допомогою мобільного додатку.

Творці проекту Hipcamp розширили межі AirBnB, давши можливість здавати і брати в оренду не тільки житло, але і ділянки землі, яка підходять для установки наметів.

Така ідея народилася в Америці, де левова частка всієї території — це приватні землеволодіння. А на чужій землі особливо не расположишься і не відпочинеш.

Офіційні кемпінги теж влаштовують небагатьох: найчастіше, шум і гам на базах відпочинку нітрохи не поступається міській атмосфері. Спокій в таких громадських місцях тільки сниться.

Тому любителям кемпінгу була запропонована досить цікава альтернатива.

Hipcamp запустив новий стартап, і власники заповітних гектарів відгукнулися. Співробітники компанії допомагають землевласникам дуже швидко обладнати свої ділянки під кемпінг за визначений членський внесок, а потім їм залишається тільки радіти черги з охочих відпочити в спокійній обстановці і гарного прибутку.

Поділіться своєю думкою