Агрегатор автосервісів

Створення бізнес-агрегаторів — один з найбільш перспективних підприємницьких проектів сучасності. Такі сайти не надають власні товари і послуги, вони лише збирають на одній площадці тих, хто щось продає і купує, виступаючи в ролі ефективного посередника і отримуючи від цього прибуток. Прекрасною ідеєю може стати створення агрегатора автосервісів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Чому саме автосервісів? Та тому що їх дуже багато! Потенційні клієнти таких установ можуть втрачати годинник у пошуку потрібної організації. А можна просто скористатися послугою сайту-агрегатора, який знає все і про все.

Стартовий капітал буде невеликим. На оформлення документації піде близько 10 000 рублів. Ще 90-100 тисяч доведеться витратити на розробку програми. На рекламну кампанію слід закласти 15-20 тисяч рублів. Неодмінно сформуйте початковий зарплатний фонд у розмірі 60 000 рублів і перейдіть деяку суму на непередбачені витрати (20-30 тисяч). В цілому, потрібно близько 200 000 рублів.

Головне питання, яке належить вирішити, — це формування клієнтської бази. Звичайно, на це потрібен час. Але хороша реклама дозволить прискорити процес в кілька разів. Вибирайте грамотну маркетингову стратегію, змалюйте майбутнім клієнтам всі перспективи економії, пропонуйте бонуси, дисконтні програми для автолюбителів і т. д.

Прибуток сайту-агрегатора буде індивідуальна в кожному конкретному випадку. Рівень доходу залежить від середнього чека в тому чи іншому автосервісі. У будь-якому випадку, при правильному підході до реалізації проекту реально одержати стабільно високий цілорічний дохід.

Share your thoughts