Агентство з працевлаштування нового формату

Конкуренція серед служб по працевлаштуванню досить висока, але обійти суперників можна, пропонувати аналогічні послуги в новому форматі. Наприклад, клієнтів гарантовано приверне пропозицію про оплату роботи тільки за результат. Тобто ви берете одного клієнта, робите все необхідне для його працевлаштування і тільки після цього отримуєте гонорар.

Таке агентство по працевлаштуванню напевно буде мати успіх. Але важливо добре зважити всі «за і проти». Не варто братися за роботу, коли ви не впевнені в результаті. Спектр послуг служби повинен бути максимально широким. Ви пропонуєте якісного складання резюме, його розсилку, розміщення на тематичних сайтах і т. д. Одночасно необхідно організувати безкоштовний прийом вакансій від роботодавців. Всі люди, які уклали договір з вашою компанією, будуть мати доступ до цієї закритій базі.

Для трудового агентства нового формату потрібен зручно розташований офіс (бажано в центрі міста). Приміщення необхідно упорядкувати, оснастити умеблюванням і технікою. На реалізацію проекту буде потрібно близько 200 000 рублів. Звичайно, самостійно працювати складно — найм менеджерів дозволить збільшити продуктивність в рази. Якщо все зробити грамотно, то в місяць реально обслужити і довести до бажаного результату до 50 клієнтів. При цьому послуги можна надавати як комплексно, так і одиничне. Можливо, комусь з ваших замовників потрібно тільки якісне резюме, а з усім іншим він впорається самостійно. У будь-якому випадку, навіть при мінімальній зайнятості окупити вкладення у власну справу можна протягом 3-4 місяців.

Share your thoughts