Агентство таємних покупців

Використання так званих «таємних покупців» — один із найпопулярніших сьогодні маркетингових ходів. Заснувавши власний агентство, що пропонує подібні послуги, можна отримати стабільно високий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Агентство таємних покупців може надавати досить широкий спектр послуг. Це і банальні телефонні дзвінки, і відеозйомка процесу покупки в торговій точці, і навіть перевірка працевлаштуванням. Цільова аудиторії початківця бізнесмена чимала: варто звернути увагу на підприємства громадського харчування і торгівлі, різні виробництва, банківські і страхові фірми, сервісні центри, заправні станції, служби таксі і т. д.

Найважливіша складова успішної роботи агентства — це пошук хороших співробітників. Ніколи не припиняйте поповнювати свою базу. Враховуйте, що людей, які могли б грати роль таємних покупців на постійній основі, не так вже й багато, тому розраховувати на те, що співробітник, зареєстрований у базі, прийде до вас на перший поклик, не варто. Тому потрібно тримати в запасі кілька варіантів.

Найголовніше в цьому бізнесі, що може бути привабливим для підприємців-початківців, — це мінімальний стартовий капітал. Для реалізації проекту буде потрібно не більше 150 000 рублів і 6 кв. м вільного простору під офіс. При грамотній рекламній кампанії вкладені інвестиції цілком реально окупити вже в перший місяць роботи, так як фірм, що займаються подібною діяльністю, явно недостатньо, і конкуренція мінімальна.

Share your thoughts