Агентство подарунків

Якщо ви креативні, талановиті, винахідливі і володієте неординарним мисленням, то бізнес-ідея по відкриттю агентства подарунків, реалізована вами, має величезні шанси на успіх.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту полягає в тому, щоб зібрати на одному майданчику найрізноманітніші види презентів на всі випадки життя. Як показує практика, стандартні подарунки у вигляді коробок з цукерками, букетів квітів або біжутерії вже порядком набридли, а грошові конверти іноді навіть ображають одержувачів. Але не у всіх людей вистачає винахідливості, щоб вигадати незвичайний подарунок, який припаде до душі адресату і не перевищить ліміт бюджету. Для таких випадків і існують подарункові агентства.

Для початку ретельно продумайте список подарунків, які б ви могли запропонувати. Це можуть бути стрибки з парашутом, похід в гори велосипедний тур, катання на сноуборді, вертолітний екскурсія і т. д. Вивчіть всі розважальні пропозиції в вашому регіоні, зберіть їх воєдино, створити зручну картотеку і починайте залучати клієнтів грамотної рекламою. Потрібно розуміти, що кожне з ваших пропозицій — це чийсь вже готовий бізнес. Тобто, по суті, ви виступаєте в ролі посередника, залучаючи клієнтів. З цього можна отримати пристойний дохід (відсоток від відвідування). Також невелику плату ви будете брати з людей, які звернуться до вас за допомогою в пошуку відповідного подарунка.

Вкладення можуть бути мінімальними. На початковому етапі доведеться витратитися на оренду офісу та рекламну кампанію. Якщо підійти до справи з належним професіоналізмом, то окупити інвестиції можна в самі короткі терміни.

Share your thoughts