Агентство нерухомості

Бізнес, пов’язаний з нерухомістю, завжди вважався одним з найбільш вигідних і перспективних в нашій країні. Відкривши власне агентство нерухомості, можна отримати високий і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конкуренція серед ріелтерських фірм досить висока, але створюють її, в основному, компанії-одноденки, які також швидко витісняються з ринку, як і з’являються на ньому. Щоб закріпитися і стати успішним, підприємцю необхідно провести ретельний моніторинг ніші і оцінити всі помилки конкурентів.

Щоб домогтися успіху, на початковому етапі спрямуйте всі сили і старання на проведення грамотної рекламної кампанії. В рекламу доведеться вкласти чималі кошти, але це того варто. Адже тільки так можна залучити клієнтів.

Особлива увага приділяється підбору кадрів — вони створюють репутацію. Грамотність, доброзичливість, чуйність, якісне надання послуг, комунікабельність — неодмінні якості співробітників агентства нерухомості. Бажано шукати персонал з досвідом роботи у даній сфері.

Для поповнення бази даних також часто використовується реклама, але іншого типу — фантомного. Детальніше про такі методи можна прочитати в мережі Інтернет.

Підрахунок прибутку — найприємніше в цій справі. Компанія, як правило, бере 5-6% від вартості придбаного або проданого з їх допомогою житла. Терміни окупності безпосередньо залежать від суми стартових вкладень. При складанні бізнес-плану уважно вирахуйте, скільки квартир вам необхідно реалізовувати щомісяця, щоб вийти на високу і стабільну чистий прибуток.

Share your thoughts